GTD GTD

O NAS

Poznaj GTD

Chcemy czegoś więcej niż nakładane na nas standardowe minimum! W 2017 roku połączyły nas warsztaty ogniowe realizowane przez cfbt.pl, dla każdego z nas był to czas intensywnych treningów, szkoleń i samodoskonalenia. Indywidualności połączyliśmy w jedność – tak powstał projekt GTD.

GTD

HISTORIA

Jak to się zaczęło?

2017

Grupa w początkowej fazie miała łączyć ludzi dla których ratownictwo jest czymś więcej niż praca czy pasja, była odpowiedzią na stale podnoszone wymagania i zadania z którymi strażacy muszą mierzyć się każdego dnia. Dawaliśmy możliwości wspólnych spotkań dla strażaków zaangażowanych, których przed samorozwojem blokował stan sprzętowy, macierzysta jednostka czy po prostu brak zaangażowania ze strony kolegów do tego aby robić coś więcej. Wyciągaliśmy rękę i otwieraliśmy szeroko drzwi dla każdego chętnego i zaangażowanego strażaka który mógł spełniać się w naszym małym ratowniczym świecie.

2017

2023

Od tamtego czasu minęło wiele dni.. A my? W tym czasie każdy z nas nadal brnął w rozwój, szkoliliśmy się, ćwiczyliśmy a spotkania stawały się coraz częstsze. Z biegiem czasu pojęliśmy że GTD to nie tylko grupa do ćwiczeń. To tutaj przelaliśmy masę potu, krwi, zawiązaliśmy prawdziwe przyjaźnie i w tym gronie przebyliśmy już tysiące kilometrów na terenie kraju jak i po za jego granicami. Nawiązaliśmy współprace z wieloma specjalistami jak i autorytetami w światowej scenie pożarnictwa, a wszystko po to aby teraz wiedzę przekazywać dalej, przekazywać ją WAM.

2023

WSPÓŁPRACA

Jak to wygląda?

Fundacja cfbt.pl

https://cfbt.pl/

Fundacja cfbt.pl

Supron1

https://supron1.pl/

Supron1

TCFD Departament Pożarnictwa

https://www.facebook.com/search/top/?q=tcfd%20departament%20po%C5%BCarnictwa

TCFD Departament Pożarnictwa

OSP Błeszno

https://ospbleszno.pl/

OSP Błeszno

Dale G. Pekel

https://www.youtube.com/@DALEGPEKEL

Dale G. Pekel

MaydayTraining Concept

https://www.facebook.com/Feuerwehrtraining

MaydayTraining Concept

Fire Rescue Group

https://www.facebook.com/profile.php?id=100089020721063

Fire Rescue Group